כיסוי לג'קוזי - ספא

מערכת ג'קוזי לגינה זקוקה לתחזוק עקבי הכולל טיפול שוטף במים, שימוש בחומרים אשר שומרים על הצנרת, ניקוי הסננים והפילטרים בנוסף לכל, ג'קוזי חיצוני דורש גם שיכסו אותו כדי לשמור על טמפרטורת המים, רמת החומציות של המים ועל הג'קוזי מפני לכלוך. למרות שג'קוזי חיצוני, מיוצר מחומרים מיוחדים אשר מיועדים לשמור על איכותו של הג'קוזי גם בתנאי אקלים קשים במיוחד, כיסוי הג'קוזי הוא עניין הכרחי ומחייב כדי להבטיח שהג'קוזי שלכם ישמר לאורך שנים רבות.

אז איך כיסוי לג'קוזי יעזור לכם בשמירה על המערכת שלכם ?

 • כיסוי לג'קוזי ישמור על המערכת לאורך זמן, שומר על מים נקיים וצלולים, שומר על איכות החומרים למשך שנים רבות.

 • כיסוי לג'קוזי יחסוך לכם בחשמל וישמור על טמפרטורת המים בצורה כזו שהגוף חימום כמעט ולא יעבוד.

 • מבחנה בטיחותית הכיסוי שומר על ילדיכם מכניסה לג'קוזי בזמן שאתם לא נמצאים ואין מבוגר אשר ישגיח ויפקח.

 • הגנה מפני סדקים ושריטות, לכיסוי של הג'קוזי יש חצאית ארוכה אשר מכסה את כל האקריל דבר המגן על הג'קוזי שלכם מפני מכות ושריטות .

איך נבחר כיסוי לג'קוזי ?

כדי לבחור כיסוי לג'קוזי בצורה נכונה נצטרך לוודא כמה דברים:

 • אילו חומרים מרכיבים את הכיסוי ?

  סוג החומר המבודד ההמלצה היא קלקר צפוף, סוג הבד האם הבד עמיד בפני מים, האם יש פלדה או אלומיניום בציר אשר שומר על האפשרות פתיחת הכיסוי וקיפולו.

 • עובי הכיסוי, ישנם מגוון רחב של כיסויים בשוק בגדלים שונים. ישנם שיגידו שככל שהכיסוי עבה יותר כך הכיסוי טוב יותר. הדבר הנכון הוא שככל שהחומר המרכיב את הכיסוי צפוף יותר ועבה יותר כך הכיסוי טוב יותר.

 • בטיחות, יש לבדוק האם לכיסוי יש נעילת בטיחות עם מפתח. המטרה היא להגן על ילדיכם מפני כניסה לג'קוזי כאשר הם ללא השגחת מבוגר אחראי.

 • האם יש רוכסן המוגן מקורוזיה המאפשר החלפת החומר המבודד ללא צורך בזריקת כל הכיסוי. דבר החוסך בעלויות רבות. בנוסף, שהרוכסן יהיה מוסתר כדי שלא יפגע בכיסוי ויקרע אותו.

 • האם הכיסוי בעל שיפועים, כאשר לכיסוי יש שיפויים הדבר מבטיח שלא ישאר מים על הכיסוי בימים גשומים ובכך למנוע היווצרות חיידקים עובש וכו… בעזרת השיפועים המים לא נשארים על הכיסוי.

 • האם יש לכיסוי חצאיות אשר מגנות על הג'קוזי מפני שריטות וסדקים בנוסף האם החצאיות אוטמות את הג'קוזי ומאפשרות בידוד מקסימלי.

 • חשוב לבדוק האם הכיסוי עמיד בפני חום, קרני שמש. לבדוק האם הכיסוי מוגן UV.

 • לבדוק האם בחלק הפנימי של הכיסוי יש חורי פליטה של אדים ומים, כדי למנוע רטיבות ועובש.

מה יש בכיסוי של MTI  ולמה הוא מבין הכיסויים הטובים ביותר ?

כיסוי לספא מבית MTI עשוי מהחומרים הטובים בשוק. לכן הוא מספק בידוד ושמירה על מערכת הספא למשך שנים רבות.

הבד של הכיסוי – בד Vinyl  באיכות גבוהה במיוחד אשר שומר על הכיסוי עמיד בפני מים ובפני תנאי אקלים קשים.

מוגן UV  – הכיסוי של MTI מוגן UV  כלומר עמיד בפני קרני השמש גם כאשר הן פוגעות בו באופן ישיר.

ציר קיפול – הכיסוי של MTI  ניתן לקיפול הציר מחוזק בעזרת בד Vinyl  עבה וחזק.

רוכסן נגד קורוזיה – הכיסוי בעל רוכסן נגד קורוזיה המאפשר עמידות של הרוכסן, מונע חלודה ומאפשרת החלפת בידוד פנימי בקלות רבה ללא מאמץ, ללא עלויות יקרות וללא זריקת כל הכיסוי במידה וצריך להחליף את הבידוד הפנימי.

ריפוד תרמי – הכיסוי לספא מבית MTI  מגיע עם ריפוד תרמי בנוסף לבד ה- Vinyl  הדבר שומר על טמפרטורת המים של הג'קוזי וחוסך בעלויות החשמל בזכות הפחתת פעילות גוף החימום.

חצאית בעלת תפר כפול – הכיסוי של MTI מגיע עם תפר כפול וחצאית ארוכה אשר מכסה את כל דופן הספא. הדבר מבטיח בידוד מקסימלי של הג'קוזי ובנוסף שמירה על הג'קוזי מפני מכות סדקים ושריטות.

פלדה מגולוונת פרופיל U  – בזכות הפלדה המגולוונת שעוטפת את הבידוד של הג'קוזי ושומרת על הציר של הכיסוי, הכיסוי נשמר לאורך שנים ארוכות. הפלדה מגנה על הכיסוי ומחזקת אותו.
חשוב לציין שהפלדה הינה פלדה קלה ולא כבדה בכך המשקל של הכיסוי לא נפגע.

שכבת קלקר צפופה במיוחד – החומר המבודד של הכיסוי של MTI  הוא שכבת קלקר צפופה במיוחד (ESP – Expanded Polystyene) הקלקר מונע מהחום לברוח ושומר על טמפרטורת הג'קוזי יציבה. בנוסף, הקלקר הצפוף הוא חומר מחוזק הוא לא נשבר בקלות והוא מבודד את הג'קוזי באופן הטוב ביותר.

קרום עמיד בחום – לכיסוי יש קרום עליון מתחת לבד ה- Vinyl  עמיד בחום אשר יכול לעמוד בטמפרטורות גבוהות. בנוסף הקרום הוא ידידותי לסביבה.

ידיות מחוזקות – הכיסוי בעל ידיות מחוזקות כך שניתן להרים אותו ולא לפחד שהידיות יקרעו או יפגעו.

רצועות עם נעילת בטיחות מחוזקות – הכיסוי בעל רצועות מחוזקות עם נעילת בטיחות. הנעילת בטיחות היא נעילת קליפס עם מפתח. דבר המאפשר להבטיח בטיחות עבור ילדיכם שלא יכנסו לג'קוזי ללא השגחתכם או השגחת מבוגר.

שיפועים – הכיסוי של MTI מגיע עם שיפועים, השיפועים בעצם מונעים מהישארות של מים על הכיסוי. בכך הכיסוי נשמר מרטיבות ועובש.

כיסוי לג'קוזי ספא

 

את הכיסוי של MTI ניתן להשיג במגוון גדלים ובמגוון צבעים.

ל- MTI עבור כל כיסוי יש 4 צבעים: חום Coffe, חום בהיר, אפור ושחור.
בנוסף יש שני סוגים של כיסוי:
– כיסוי עבה עם שיפויים של 8-12 ס"מ
– כיסוי דק עם שיפויים של 6-12 ס"מ

עם כיסוי של MTI תוכלו לשמור על הג'קוזי שלכם עמיד וחזק לאורך שנים